Home / Wiadomości  / LE: Legia minimalnie przegrała w Amsterdamie i odpadła z rozgrywek

LE: Legia minimalnie przegrała w Amsterdamie i odpadła z rozgrywek

Piłkarze Legii Warszawa opadli z rozgrywek Ligi Europy. Mistrzowie Polski przegrali na wyjeździe z Ajaksem Amsterdam 0:1 w rewanżowym meczu 1/16 finału. W pierwszym spotkaniu w Warszawie był wynik 0:0.
W czwartek bramkę dla holenderskiej drużyny zdobył Nick Viergever w 49. minucie.
– Najbardziej szkoda tych kontr w pierwszej połowie – powiedział obrońca Legii Michał Pazdan.

Bramkarz Legii Arkadiusz Malarz także żałował, że nie udało się uzyskać korzystnego rezultatu.

Legia awansowała do 1/16 finału Ligi Europy z fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której zajęła trzecie miejsce.