Wakacyjna ramówka Radia Warszawa

fot. ks. Mariusz Wedziuk

NOWOŚCI WAKACYJNEJ RAMÓWKI RADIA WARSZAWA

PIOSENKA NA ŻYCZENIE

Piosenka w prezencie na urodziny, imieniny? Piosenka w podziękowaniu dla sąsiada? Piosenka dla żony na rocznicę ślubu? Nic prostszego!

Zamów ulubioną piosenkę od poniedziałku do piątku w Radiu Warszawa od godz. 9.30 do 9.50.

WAKACYJNY KONKURS RADIA WARSZAWA

Od poniedziałku do piątku o godz. 10.30 na antenie Radia Warszawa konkurs z nagrodami. Do wygrania m.in. książki, kosmetyki oraz bilety do kina. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie… (regulamin-konkurs_wakacyjny)

LEKTURA RADIA WARSZAWA – PAMIĘTNIK BŁ. KS. WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO

Zapis dziejów duszy młodego człowieka, który miał odwagę kształtować siebie w świetle powołania do świętości i kapłaństwa. Pragnienie świętości dojrzewało w nim poprzez wewnętrzne zmagania, aż pewnego dnia, w siedemnastym roku życia, stało się zasadniczym wyborem …

Do wysłuchania pamiętnika bł. ks. Wincentego zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 14.15, powtórka o godz. 20.15.

WOLNE DŹWIĘKI W RADIU WARSZAWA – BIAŁY KAPITAN ANTONI FERDYNAND OSSENDOWSKI

Norweski kapitan przyjmuje na statek nowego marynarza, przypadkowo poznanego w porcie. Nie zna jego prawdziwego nazwiska ani więziennej przeszłości. Tajemniczy marynarz będzie musiał stawić czoło wielu zagrożeniom, i to nie tylko tym morskim, zanim obierze dobry kierunek, zanim odnajdzie tę właściwą przystań.

Do wysłuchania kolejnych części audiobooka zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 20.30.

LEKTURA NA WEEKEND – MALI ZDOBYWCY ANTONI FERDYNAND OSSENDOWSKI

Henryk, Romek i Irenka wraz ze swoim ojcem uciekają z Chin przed wojną. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że trójka rodzeństwa musi radzić sobie sama na bezkresnym odludziu. Osamotnione dzieci, jednak nie są tak bezbronne jak mogłoby się wydawać, a my śledzimy ich długą i wyboistą drogę do odnalezienia cywilizacji…

Mali zdobywcy na antenie Radia Warszawa w weekendy o godz. 14.15.

HUMOR W KOLORATCE

Znany ze swojego poczucia humoru ks. Bogusław Kowalski przygotował dla Państwa wakacyjną serię dowcipów… Do ich wysłuchania zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 10.50 oraz 16.45, a w soboty o 11.45.

WAKACYJNA LISTA PRZEBOJÓW RADIA WARSZAWA

Wakacyjna Lista Przebojów czyli spotkanie z Państwa ulubionymi utworami tegorocznego lata. Piosenki, przy których można się dobrze bawić, ale i takie, przy których można złapać trochę oddechu i zatopić się w błogi spokój.

To od Państwa głosów zależeć będzie to, co pojawi się na naszej antenie w każdym notowaniu listy! W czwartki o 19.10 zaprasza Państwa Piotr Wojtowicz.

Całą wakacyjną ramówkę Radia Warszawa można zobaczyć >>TUTAJ<<.