Każdy rodzic wie, że ma zadanie wychowywać… Hm, proste prawda? Tak! Ale tylko w teorii. W praktyce stajemy przed konkretnymi wyborami, sytuacjami, w których często opadają nam ręce.

Nie ma rodziców bezbłędnych, czasem tylko brak nam metod, którymi moglibyśmy się posłużyć. Jeśli traktujesz dziecko jak małego człowieka, z godnością i szacunkiem, a wychowanie jak wspaniałą przygodę, to zapraszamy do audycji „Wychowywać, ale jak?”

Nasi eksperci:

    Joanna Białobrzeska – pedagog, dyrektorka przedszkola i szkoły DIDASKO, autorka podręczników dla dzieci i nauczycieli, mama czwórki dzieci.

    Janusz Wardak – szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci. Lider i moderator Akademii Familijnej. Wicedyrektor do spraw wychowawczych Szkoły „Żagle” Stowarzyszenia STERNIK.

    Ks. dr Marek Dziewiecki – psycholog, duszpasterz i rekolekcjonista. Autor wielu książek z zakresu pedagogiki, psychologii oraz teologii małżeństwa i rodziny.

    Prof. Maria Ryś – kierownik Katedry Psychologii Rodziny UKSW. Recenzent Państwowej Komisji Akredytacyjnej MENiS w zakresie nauk o rodzinie. Autorka wielu książek, artykułów z zakresu pedagogiki, psychologii.

Zapraszam od poniedziałku do piątku o godzinie 11.30 i 18.25.

Ewa Pietrzak

Posłuchaj: