Alan Ames w Warszawie. Niezwykłe spotkanie z autorem książki „Oczami Jezusa”

Słynny mistyk Carver Alan Ames, autor bestsellera „Oczami Jezusa”, 21 maja 2018 roku w Warszawie wygłosi niezwykłe świadectwo swojego życia i nawrócenia. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele pw. św. Antoniego z Padwy.

Świadectwo Alana Amesa poprzedzi Msza Święta, która rozpocznie się o godz. 18. Następnie autor opowie o swoim dramatycznym życiu, w którym został sponiewierany przez zło. Ames był bowiem gangsterem i – jak twierdzi – niemal nie istnieje taki grzech, którego nie popełnił. Głębokie nawrócenie przeżył w ciągu jednej nocy, gdy stanął twarzą w twarz z osobowym złem. Z duchowej opresji wybawił go Pan Jezus. Alan Ames do dzisiaj pozostaje wierny Bogu i jest wielkim czcicielem Eucharystii.

– Pochodzę z ubogiej rodziny, do kościoła się u mnie nie chodziło. Dopiero żona zaczęła mnie tam zaciągać na Boże Narodzenie, dla dzieci. Była wtedy protestantką. Ale nie wierzyłem w Boga. Dopiero kiedy przyszła do mnie Matka Przenajświętsza i powiedziała, że jedyną drogą do pełni jest Eucharystia, zacząłem chodzić na Msze codziennie Po świadectwie, rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu – mówił Alan w rozmowie z „Gościem Niedzielnym”.

Alan Ames doświadcza także prywatnych objawień i pozostaje pod opieką kapłana, przyznaną mu przez biskupa miejsca, gdzie mieszka. Ames jest również autorem licznych książek, w tym najsłynniejszej – „Oczami Jezusa”, która powstała właśnie na podstawie jego osobistej relacji z Panem Jezusem.

Ames posługuje niezwykłym darem modlitwy wstawienniczej. Dlatego po wygłoszeniu świadectwa, odbędzie się indywidualna modlitwa nad każdym z uczestników spotkania.