Festiwal Dobrego Kina

29 marca o godzinie 15.00 w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” wejście B przy ul. Dewajtis 3 w Lesie Bielańskim rozpocznie się „Festiwal Dobrego Kina”.

Podczas festiwalu zaprezentowane zostaną 3 filmy:

15.00 animowany film o eucharystii „Największy z cudów”, na który zapraszamy z dziećmi od 7 roku życia. W filmie głosu postaciom użyczają min. Maciej Musiał i Radosław Pazura. Film jest premierą kinową na Bielanach.

17.00 „Home Run” prezentowany po raz pierwszy w Polsce w październiku w Dobrym Miejscu, w związku z dużym zainteresowaniem ponowna projekcja.

19:30 „Flywheel” – to polska premiera kinowa, historia Jay’a który poruszony przez Boga zmienia swoje podejście do biznesu, a  uczciwość, wierność i bezgraniczne zaufanie Bogu zostają mu w niesamowity sposób wynagrodzone.

„Home Run” i „Flywheel” to produkcje filmowe twórców m.in. Fireproof (Ognioodporny), October Baby (Październikowe dziecko), Facing The Giants (Boska interwencja) i Courageous (Odważni)

Wszystkie filmy będą poprzedzone wstępem dziennikarki pani Doroty Kołodziejczyk

Bilety do kupienia od 16 marca br. w sklepie Chrześcijańskie Granie. Kupując karnet na 3 filmy jeden film za darmo! Więcej informacji na stronie www.dobremiejsce.org.

ZAPRASZAMY!