Jak słuchać Radia Warszawa 106,2 FM przez internet?

dsc_5467


Poprzez odtwarzacz na naszej stronie WWW

MP3 192 kbps: http://streaming01.technologicznie.net:8765/radio_warszawa.mp3

Ile MB zajmuje słuchanie radia przez godzinę?

Strumień 192 kbps MP3: około 75 MB

Aby słuchać Radia Warszawa w telefonach/tabletach z systemem iOS, należy pobrać z aplikacji AppStore program TuneIN Radio. Po zainstalowaniu aplikacji należy odszukać Radia Warszawa z listy stacji radiowych.

Aby słuchać Radia Warszawa w telefonach/tabletach z Androidem (większość sprzedawanych telefonów), z „Sklep Play” (dawniej Android Market) należy pobrać aplikację „TuneIN Radio” . Po zainstalowaniu aplikacji należy odszukać Radia Warszawa z listy stacji radiowych.

Aby słuchać Radia Warszawa na telefonach z systemem BlackBerry, należy z BlackBerry App World pobrać aplikację TuneIN Radio. Po zainstalowaniu aplikacji należy odszukać Radia Warszawa z listy stacji radiowych.

Aby słuchać Radia Warszawa na telefonach z systemem Windows Phone, należy z MarketPlace/Sklep pobrać aplikację TuneIn Radio. Po zainstalowaniu aplikacji należy odszukać Radia Warszawa z listy stacji radiowych.

Przy słuchaniu radia internetowego przez telefon komórkowy w sieci 3G/4G (bez połączenia WiFi) nie odpowiadamy za poniesione dodatkowe koszty. Aby się zabezpieczyć przed wysokim kosztem, należy zakupić paczkę danych do Internetu u swojego operatora, przewidywany koszt to 9-20 złotych miesięcznie, aby swobodnie słuchać radia i surfować po sieci.

W razie problemów z odbiorem Radia Warszawa prosimy o kontakt pod adresem

konrad(at)abramowiczk.pl

Autor poradnika dla Radia Warszawa: Konrad Abramowicz

FacebookTwitterInstagram