Jak słuchać Radia Warszawa 106,2 FM przez internet?

 

  • Poprzez odtwarzacz na naszej stronie WWW

RADIO WARSZAWA – Słuchaj na żywo

 

  • ADRESY NASZYCH STRUMIENI

MP3 128 kbps: http:// s03.technologicznie.net:8000/rwarszawa.mp3 (wpisywać bez odstępu w adresie po http:// )

AAC+ 64 kbps: http:// serwer3.abramowiczk.pl:8000/rwarszawa64.aac (wpisywać bez odstępu w adresie po http:// )

AAC+ 32 kbps: http:// serwer3.abramowiczk.pl:8000/rwarszawa32.aac (wpisywać bez odstępu w adresie po http:// )

 

Ile MB zajmuje słuchanie radia przez godzinę?

Strumień 128 kbps MP3: około 55 MB

Strumień 64 kbps AAC+: około 27,5 MB

Strumień 32 kbps AAC+: około 13,8 MB

 

  • Telefon Apple iPhone, tablet Apple iPad

Aby słuchać Radia Warszawa w telefonach/tabletach z systemem iOS, należy pobrać z aplikacji AppStore program TuneIN Radio. Po zainstalowaniu aplikacji należy odszukać Radia Warszawa z listy stacji radiowych.

 

  • Telefony oraz tablety z systemem Android

Aby słuchać Radia Warszawa w telefonach/tabletach z Androidem (większość sprzedawanych telefonów), z „Sklep Play” (dawniej Android Market) należy pobrać aplikację „TuneIN Radio” . Po zainstalowaniu aplikacji należy odszukać Radia Warszawa z listy stacji radiowych.

 

  • Telefony BlackBerry

Aby słuchać Radia Warszawa na telefonach z systemem BlackBerry, należy z BlackBerry App World pobrać aplikację TuneIN Radio. Po zainstalowaniu aplikacji należy odszukać Radia Warszawa z listy stacji radiowych.

 

  • Telefony z systemem Windows Phone

Aby słuchać Radia Warszawa na telefonach z systemem Windows Phone, należy z MarketPlace/Sklep pobrać aplikację TuneIn Radio. Po zainstalowaniu aplikacji należy odszukać Radia Warszawa z listy stacji radiowych.

 

Przy słuchaniu radia internetowego przez telefon komórkowy w sieci 3G/4G (bez połączenia WiFi) nie odpowiadamy za poniesione dodatkowe koszty. Aby się zabezpieczyć przed wysokim kosztem, należy zakupić paczkę danych do Internetu u swojego operatora, przewidywany koszt to 9-20 złotych miesięcznie, aby swobodnie słuchać radia i surfować po sieci.

 

W razie problemów z odbiorem Radia Warszawa prosimy o kontakt pod adresem pomocradiowarszawa@abramowiczk.pl. Autor poradnika dla Radia Warszawa: Konrad Abramowicz