Już 6 lutego "Święte Walentynki" czyli okazja do dobrej zabawy

SwieteWalentynki_miniv2W sobotę 6 lutego odbędą się w Warszawie „Święte Walentynki”. Bezalkoholowa impreza zorganizowana zostanie w sali przy parafii Matki Bożej Królowej Aniołów przy ulicy Markiewicza 1.

Dyskoteka rozpocznie się w sobotni wieczór o godzinie 21.00. Organizatorzy zapewniają, że będzie można bawić się przy najlepszej muzyce tanecznej z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych oraz przy współczesnych hitach. W programie znajdą się także tańce integracyjne, w tym uwielbiana przez wielu „belgijka”.

Przed dyskoteką odbędzie się chrześcijański speed dating czyli szybkie randki. To doskonała okazja do poznania nowych ludzi, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w przedziale wiekowym od dwudziestu pięciu do trzydziestu ośmiu lat. Bilety do nabycia drogą internetową (ilość miejsc ograniczona), po wcześniejszym wypełnieniu formularza, który odnaleźć można tutaj – KLIKNIJ! 

Przed rozpoczęciem wydarzenia uczestnicy oddadzą swoją zabawę Panu Bogu podczas mszy świętej o godzinie 18.00 w parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie przy ulicy Markiewicza 1.

Program „Świętych walentynek”:
godz. 18.00 msza święta
godz. 19.45-21.15 chrześcijański speed dating
godz. 21.00-03.00 dyskoteka

Radio Warszawa sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.