Już w sobotę Jarmark Floriański

Zarząd i Rada Dzielnicy Praga-Północ serdecznie zapraszają do udziału w X Jarmarku Floriańskim, który odbędzie się w sobotę 25 kwietnia w Parku Praskim. Znakomitą rozrywkę dla całych rodzin zapewnią: Kabaret Ciach, Norbi i Reni Jusis.

Ponadto w programie występ Kapeli Praskiej, który z pewnością zachwyci wielbicieli miejskiego folkloru oraz Brass Federacji, która zaprezentuje standardy muzyki popularnej. Konkursy i animacje dla najmłodszych, warsztaty zumby to tylko niektóre z czekających na gości atrakcji.

Od godziny 9.00 czynne będą stoiska handlowe i wystawiennicze promujące lokalne produkty i wyroby pracowni artystycznych a od godziny 12.00 także bezpłatne urządzenia rekreacyjne dla dzieci.

Na scenie muszli koncertowej w Parku Praskim odbędzie się gala wręczania Florianów, nagród tradycyjnie przyznawanych przez Zarząd Dzielnicy Praga-Północ.

Organizatorem imprezy, współorganizowanej przez Dom Kultury Praga, jest Urząd Dzielnicy Praga-Północ miasta stołecznego Warszawy. Jarmark odbędzie się pod honorowym patronatem arcybiskupa Henryka Hosera – ordynariusza Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Radio Warszawa sprawuje patronat nad X Jarmarkiem Floriańskim.