Już za niespełna miesiąc 6. Festiwal Chrześcijańskie Granie

fot. organizatorzy

Szósta edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się w Warszawie w dniach od 18 do 20 listopada.

W tym roku wydarzenie rozpocznie się w piątek 18 listopada wieczorną Eucharystią w bazylice przy ulicy Kawęczyńskiej na warszawskiej Pradze, ze specjalnym błogosławieństwem dla środowiska muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Tuż po mszy świętej odbędzie się specjalne spotkanie dla zespołów, chórów i ludzi związanych z polską sceną chrześcijańską.

W drugim dniu festiwalowym – w sobotę 19 listopada – zaplanowano występ zdobywców głównej nagrody koncertu Premiery 2015 – zespołu New Day. Formacja otrzymała nagrodę prezydenta Andrzeja Dudy za utwór „Pod Prąd”. Kapela z Beskidu Niskiego zagra swoje największe przeboje z ostatnich lat. Będzie to wieczór pełen uwielbienia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

W ostatnim dniu – w niedzielę 20 listopada – w programie Festiwalu Chrześcijańskie Grania znalaźć można: Salon Festiwalowy, Koncert Debiutu 2016 – Muodych Kotów, występ Michała Rasska oraz konkurs Premiery. Już za kilka dni poznamy trzy utwory, które usłyszymy w Dobrym Miejscu. Publiczność zgromadzona na Bielanach będzie mogła wybrać przebój sceny chrześcijańskiej 2016 roku.

Więcej informacji i zaproszenia na festiwal można odnaleźć na festiwal.chrzescijanskiegranie.pl.

Radio Warszawa sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

plakat_festiwal_chrzescijanskie_granie_2016