Koncert "Strefa Chwały: Polska 1050" – nieziemska zabawa podczas ŚDM w Krakowie

koncert_plakat_dodruku_popr-01Z okazji Światowych Dni Młodzieży w Polsce Narodowe Centrum Kultury i Światowe Dni Młodzieży organizują – w piątek 29 lipca o godzinie 19.00 na błoniach w Krakowie – koncert, jakiego jeszcze nie było. Dlaczego? Już sama nazwa koncertu – „Strefa Chwały: Polska 1050” – nawiązuje do 1050. rocznicy Chrztu Polski.

Pragniemy zaprezentować młodzieży z całego świata dorobek i kunszt polskich artystów, którzy tworzą i działają z misją, aby głosić Pana Boga.

Tuż po drodze krzyżowej z papieżem Franciszkiem, na wielkiej scenie zostanie zaprezentowane wszystko, co najlepsze w polskiej muzyce chrześcijańskiej. Przed publicznością zaprezentują się następujący artyści: Deus Meus, New Life’m, Full Power Spirit, 2 Tm 2,3, Maleo Reagee Rockers, TU/Mate.O, Play&Pray, Arkadio, ksiądz Jakub Bartczak, Poldek Twardowski. To jednak nie będzie zwykły występ tych gwiazd, ale nieziemski koncert pokazujący wszystkie odcienie i style muzyki na chwałę Boga.

Wyobraź sobie tylko energicznych młodych ludzi z całego świata. A wszyscy różni, wszyscy piękni i nikt nie jest samotny. Jesteś wśród nich: czujesz jak serce bije mocniej, skaczesz i szalejesz pod sceną w rytm świetnej muzyki. Całe Błonia zdają się poruszać w rytm serca. Jednego Serca, Jednego Ducha i Jednego Boga – Żywy Kościół!

Niech to będzie prawdziwa przestrzeń Chwały Boga – „Strefa Chwały: Polska 1050”.

Więcej informacji dostępnych w internecie tutaj – KLIKNIJ! oraz na Facebooku – KLIKNIJ!

Radio Warszawa sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

fot. organizatorzy