Konferencja małżeńska "Miłość, wierność, uczciwość – do śmierci czy "do czasu"?"

Konferencja malzenskaW sobotę 12 marca Szkoła dla dziewcząt „Strumienie” zaprasza na konferencję małżeńską pt. „Miłość, wierność, uczciwość – do śmierci czy „do czasu”?”.

Co w praktyce oznaczają słowa: miłość, wierność i uczciwość oraz jak na co dzień wypełniać to, co ślubowaliśmy przed ołtarzem? Czy wystarczająco dbamy o nasze relacje małżeńskie? Czy dla naszych dzieci jesteśmy wzorem budowania zdrowych relacji małżeńskich? Czy można podnieść się i odbudować miłość po kryzysie czy zdradzie? W jakich sytuacjach ubiegać się o stwierdzenie nieważności małżeństwa?

Na te oraz inne istotne pytania postarają się odpowiedzieć zaproszeni goście, między innymi: Jadwiga i Jacek Pulikowscy, ks. dr hab. Piotr Majer, red. Dorota Łosiewicz, Anna i Andrzej Szymańscy, związani ze Wspólnotą Trudnych Małżeństw „Sychar” oraz Katarzyna i Waldemar Dobrzyńscy, małżeństwo z dwudziestosześcioletnim stażem, moderatorzy Akademii Familijnej.

Konferencja „Miłość, wierność, uczciwość – do śmierci czy „do czasu” odbędzie się w Szkole „Strumienie” w Józefowie koło Otwocka przy ulicy 3 Maja 129. Początek w sobotę 12 marca o godzinie 16.

Radio Warszawa sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

fot. organizatorzy