Home / Wiadomości  / LE: remis Legii z mołdawskim Sheriffem Tyraspol

LE: remis Legii z mołdawskim Sheriffem Tyraspol

Legia Warszawa zremisowała w czwartek wieczorem z Sheriffem Tyraspol 1:1 w pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Europy. W 76. minucie prowadzenie mistrzom Polski dał Kasper Hamalainen, wyrównał w 88. minucie Cyrill Bayala.
Trener mistrzów Polski Jacek Magiera zapowiedział walkę o awans w Mołdawii.

Swoich podopiecznych chwalił szkoleniowiec Sheriffa Roberto Bordin.

Tłumaczenie:
(Bardzo cieszymy się z wyniku i z tego, że walczyliśmy o każdą piłkę. Na przedmeczowej konferencji prasowej mówiłem, że spodziewamy się bardzo trudnego spotkania. Wiedzieliśmy, że będziemy grać przy bardzo żywiołowej publiczności i dlatego tym bardziej należą się podziękowania moim piłkarzom.)
Rewanżowe spotkanie odbędzie się 24 sierpnia w Mołdawii.