Home / Wiadomości  / Legioniści pokonali "Białą Gwiazdę"

Legioniści pokonali "Białą Gwiazdę"

Legia Warszawa wygrała z Wisłą Kraków 1:0 w 25. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. W 11. minucie gola strzelił Miroslav Radović.
Pomocnik Legii Kasper Hamalainen podkreśla, że zwycięstwo stołecznego klubu powinno być bardziej okazałe.

Tłumaczenie:
(Wisła zawsze walczy tak, jak to tylko możliwe. Wiedzieliśmy to i zaczęliśmy mecz bardzo dobrze. Szybko strzeliliśmy gola, mieliśmy sporo szans na zdobycie kolejnych bramek, sam zresztą miałem jedną z nich. Uważam, że mogliśmy wtedy przesądzić losy spotkania. W drugiej połowie grało nam się dużo trudniej, tak naprawdę nie graliśmy. Pozwoliliśmy Wiśle wrócić do meczu, ale ostatecznie zdobyliśmy trzy punkty i to jest najważniejsze.)
Legia zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów, Wisła jest 7. ma 34 pkt. Prowadzi Jagiellonia Białystok – 48 pkt.