Liderzy polskiego biznesu na II Ogólnopolskim Forum Chrześcijańskim

W sobotę 20 czerwca na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbędzie się II Ogólnopolskie Forum Chrześcijańskie „Drogi do sukcesu: Jedność”.

Czy chcesz znaleźć się w miejscu, w którym każdy będzie wyznawać twoje wartości? Gdzie ludzie sukcesu – pasjonaci, milionerzy najlepsi kierownicy rozwoju osobistego i duchowego staliby się twoimi prywatnymi trenerami?

Najbogatsi Polacy, wybitni menadżerowie, charyzmatyczni liderzy, znani i poważani ludzie, którzy zmieniają świat, wystąpią podczas jednego dnia na jednej scenie.

II Ogólnopolskie Forum Chrześcijańskie będzie okazją do poznania najbardziej znanych ludzi, zajmujących się tworzeniem społeczności, przedsiębiorców z TOP 100 najbogatszych Polaków, ludzi, którzy zatrudniają tysiące pracowników a także tych, które startowały od zera i osiągnęły sukces.

Prelegenci zdradzą, jak osiągnąć wielkie pieniądze i pozostać sobą, a ludzie mediów opowiedzą, jak rozmawiać o sprawach trudnych, aby przekonać naszego rozmówce w sposób uczciwy i z klasą.

II Ogólnopolskie Forum Chrześcijańskie „Drogi do sukcesu: Jedność” odbędzie się w Warszawie w sobotę 20 czerwca w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ulicy Wóycickiego 1/3.

Więcej informacji w serwisie internetowym inicjatywy Wiara w biznesie – KLIKNIJ!

Radio Warszawa sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

fot. organizatorzy