Home / Wiadomości  / Minimalne zwycięstwo Legii w meczu z "Pasami"

Minimalne zwycięstwo Legii w meczu z "Pasami"

Legia Warszawa wygrała z Cracovią 1:0 w niedzielnym meczu 9. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jedynego gola strzelił w 72. minucie Thibaut Moulin.
Obrońca Legii Michał Pazdan cieszył się ze zwycięstwa, chociaż zaznaczał, że styl gry drużyny jeszcze się nie poprawił.

Obrońca Cracovii Jakub Wójcicki żałował, że jego ekipa straciła kolejne ważne punkty.

W innym niedzielnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz pokonała Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 1:0.
Legia ma szesnaście punktów i jest na czwartym miejscu w tabeli. Cracovia znajduje się na 15. lokacie z dorobkiem sześciu punktów. Prowadzi Lech Poznań – osiemnaście punktów.