Home / Wiadomości  / OFERTA PRACY na stanowisko: Sekretarka

OFERTA PRACY na stanowisko: Sekretarka

Radio Warszawa poszukuje osoby na stanowisko: Sekretarka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– organizacja pracy sekretariatu Radia Warszawa,

– obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych,

– przyjmowanie gości i dbanie o wizerunek Radia,

– współpraca z wewnętrznymi działami Radia,

– zarządzanie prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów,

– realizacja innych zadań administracyjno-biurowych.

OCZEKIWANIA:

– komunikatywność i wysoka kultura osobista,

– wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów,

– dobra organizacja czasu pracy,

– umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość,

– biegła znajomość pakietu MS Office,

– obsługa urządzeń biurowych.

OFERUJEMY:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– dobrą atmosferę pracy,

– prywatną opiekę medyczną pracowników i członków jego najbliższej rodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [email protected]Zgłoszenia należy wysłać do 25 marca – włącznie.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Radio Warszawa z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.