Polska Smakuje: wybory konsumenckie i rozpoznawalność znaku Poznaj Dobrą Żywność

Gośćmi Katarzyny Supeł – Zaboklickiej w audycji „Polska smakuje” w dniu 06.06.2018 byli prof. Mieczysław Obiedziński– Przewodniczący Kolegium Naukowego ds. jakości produktów żywnościowych Programu Poznaj Dobrą Żywność oraz Dominik Majchrzak – Firma Euro-Trade.

W pierwszej części audycji uczestnicy sondy ulicznej przeprowadzonej przez Mikołaja Michaleckiego, odpowiadali na pytania dotyczące wyborów konsumenckich oraz rozpoznawalności znaku Programu Poznaj Dobrą Żywność.

Prof. Obiedziński opowiedział o pracach Kolegium Naukowego ds. jakości produktów żywnościowych Programu Poznaj Dobrą Żywność, o marce jaką na rynku jest znak Programu PDŻ oraz o kryteriach jakie powinny spełnić produkty ubiegające się o znak Programu.

Drugi gość Pan Dominik Majchrzyk opowiedział dlaczego firma Euro-Trade ubiegała się o znak PDŻ, na jakich produktach firmy znalazł się znak Programu oraz czym charakteryzują się produkty wyróżnione tym znakiem.

Audycja powstaje we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jest emitowana na antenie Radia Warszawa w programie „Polska smakuje” w każdą środę o godz. 16.40.

POSŁUCHAJ RESZTY AUDYCJI