Polska Smakuje: Znak Programu PDŻ gwarancją jakości produktu

Gośćmi Katarzyny Supeł – Zaboklickiej w audycji „Polska smakuje” w dniu 18 .04.2018 byli Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Paweł Szanduła z Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego TAURUS.

Reporter Radia Warszawa pytał mieszkańców stolicy i okolic o to czym kierują się przy zakupach wędlin oraz czy cena jest gwarantem jakości produktu. Gość audycji podkreślił, że ponad 500 produktów.

Pan Minister Jacek Bogucki przypomniał czym jest Program „Poznaj Dobrą Żywność” , jakimi cechami wyróżniają się produkty opatrzone znakiem programu oraz kto może ubiegać się o znak PDŻ. Gość audycji podkreślił, że w tym momencie na ponad 500 produktach możemy znaleźć znak PDŻ i liczba tych produktów stale rośnie.

Pan Paweł Sznduła z firmy TAURUS przedstawił produkty, na których znalazł się znak Programu Poznaj Dobrą Żywność. Podkreślił, że znak PDŻ na wyrobach firmy jest to ogromne wyróżnienie i gwarancja jakości produktu dla konsumentów.

Audycja powstaje we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jest emitowana na antenie Radia Warszawa w programie „Polska smakuje” w każdą środę o godz. 16.40.

POSŁUCHAJ INNYCH AUDYCJI