Program peregrynacji kopii ikony Matki Bożej Częstochowskiej

fot. Piotr Wojtowicz

Prezentujemy poniżej pełny program peregrynacji kopii ikony Matki Bożej Częstochowskiej w diecezji warszawsko-praskiej 2017-2018:

Dekanat radzymiński

02.09.2017 – parafia Przemienienia Pańskiego w Radzyminie
03.09.2017 – parafia św. Jana Pawła II w Radzyminie
04.09.2017 – Nowe Załubice
05.09.2017 – Kuligów
06.09.2017 – Józefów k. Radzymina
07.09.2017 – Wola Rasztowska
08.09.2017 – Dąbrówka
09.09.2017 – Niegów
10.09.2017 – Mostówka
11.09.2017 – Lucynów
12.09.2017 – Wyszków-Rybienko

Dekanat jadowski

13.09.2017 – Kamieńczyk
14.09.2017 – sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto
15.09.2017 – Gwizdały
16.09.2017 – Jadów
17.09.2017 – Strachówka
18.09.2017 – Sulejów
19.09.2017 – Szewnica
20.09.2017 – Kiciny
21.09.2017 – Urle
22.09.2017 – sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

Dekanat Tłuszcz

23.09.2017 – parafia Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu
24.09.2017 – parafia Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Tłuszczu
25.09.2017 – Postoliska
26.09.2017 – Jasienica
27.09.2017 – Miąse
28.09.2017 – Franciszków

Dekanat stanisławowski

29.09.2017 – Poświętne
30.09.2017 – Pustelnik
01.10.2017 – Stanisławów
02.10.2017 – Dobre
03.10.2017 – Trawy
04.10.2017 – Pniewnik

Dekanat Mińsk Mazowiecki – Narodzenia NMP

05.10.2017 – Wólka Mińska
06.10.2017 – parafia Świętego Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim
07.10.2017 – parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
08.10.2017 – Mistów
09.10.2017 – Jakubów
10.10.2017 – Kałuszyn
11.10.2017 – Mrozy
12.10.2017 – Cegłów
13.10.2017 – Ignaców
14.10.2017 – Budy Barcząckie
15.10.2017 – Huta Mińska

Dekanat Mińsk Mazowiecki – św. Antoniego z Padwy

16.10.2017 – Wielgolas Brzeziński
17.10.2017 – Kołbiel
18.10.2017 – Rudzienko
19.10.2017 – Grzebowilk
20.10.2017 – Zamienie
21.10.2017 – parafia św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim
22.10.2017 – parafia św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim
23.10.2017 – Choszczówka Stojecka
24.10.2017 – Królewiec
25.10.2017 – Żuków
26.10.2017 – Chrośla
27.10.2017 – Dębe Wielkie

Dekanat siennicki

28.10.2017 – Siennica
29.10.2017 – Starogród

Przerwa świąteczna – uroczystość Wszystkich Świętych

30.10.2017 – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego, Niegów–Samaria
31.10.2017 – Zgromadzenie Sióstr Służek NMP, Kobyłka
01.11.2017 – Zgromadzenie Sióstr Dominikanek Misjonarek Jezusa i Maryi, Zielonka
02.11.2017 – Mniszki Bose Zakonu NMP z Góry Karmel (Siostry Karmelitanki), Nowe Osiny
03.11.2017 – Wielgolas
04.11.2017 – Latowicz
05.11.2017 – Jeruzal
06.11.2017 – Kiczki
07.11.2017 – Guzew

Dekanat otwocki

08.11.2017 – Wiązowna
09.11.2017 – Glinianka
10.11.2017 – Ostrów
11.11.2017 – Otwock – Wólka Mlądzka
12.11.2017 – parafia Zesłania Ducha Świętego w Otwocku
13.11.2017 – parafia Niepokalanego Serca NMP w Otwocku-Śródborowie
14.11.2017 – Dom Księży Emerytów
15.11.2017 – parafia św. Wincentego a Paulo w Otwocku
16.11.2017 – parafia bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku
17.11.2017 – parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze II
18.11.2017 – Parafia MB Nieustającej Pomocy w Otwocku-Mlądzu

Dekanat Otwock-Kresy

19.11.2017 – parafia Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku-Kresach
20.11.2017 – parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze
21.11.2017 – parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku-Ługach
22.11.2017 – Karczew
23.11.2017 – Otwock Wielki
24.11.2017 – Stara Wieś
25.11.2017 – Celestynów
26.11.2017 – parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie
27.11.2017 – parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
28.11.2017 – parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie-Błotach

Dekanat Sulejówek

29.11.2017 – Zakręt
30.11.2017 – Halinów
01.12.2017 – Długa Kościelna
02.12.2017 – parafia NMP Matki Kościoła w Sulejówku
03.12.2017 – parafia Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłosnej
04.12.2017 – Okuniew
05.12.2017 – Zabraniec
06.12.2017 – Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Sulejówku
07.12.2017 – Kuflew (Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP)

Od 08.12.2017 roku do 16.02.2018 roku – przerwa w peregrynacji; renowacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

Dekanat nowodworski

17.02.2018 – parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim
18.02.2018 – parafia Świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim
19.02.2018 – Janówek
20.02.2018 – Skrzeszew
21.02.2018 – Rajszew

Dekanat legionowski

22.02.2018 – parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie
23.02.2018 – parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie
24.02.2018 – parafia św. Jana Kantego w Legionowie
25.02.2018 – parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie
26.02.2018 – parafia Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie
27.02.2018 – Jabłonna
28.02.2018 – Chotomów
01.03.2018 – Wieliszew

Dekanat wołomiński

02.03.2018 – parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie
03.03.2018 – parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie
04.03.2018 – parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie
05.03.2018 – Majdan
06.03.2018 – Duczki
07.03.2018 – Zagościniec
08.03.2018 – Helenów
09.03.2018 – Klembów
10.03.2018 – Ostrówek

Dekanat Kobyłka

11.03.2018 – Marki-Struga
12.03.2018 – Słupno
13.03.2018 – Nadma
14.03.2018 – parafia św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce
15.03.2018 – parafia bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce-Turowie
16.03.2018 – Ossów
17.03.2018 – parafia Świętej Trójcy w Kobyłce
18.03.2018 – Kobyłka-Maciołki

Dekanat zielonkowski

19.03.2018 – parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce
20.03.2018 – parafia św. Jerzego Męczennika w Zielonce
21.03.2018 – parafia św. Izydora w Markach
22.03.2018 – parafia Matki Bożej Królowej Polski w Markach-Pustelniku
23.03.2018 – parafia NMP Matki Kościoła w Markach

Przerwa świąteczna – uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

24.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego w Ostrówku
25.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Ogińskiego)
26.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa-Rembertów)
27.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr MB Miłosierdzia (Warszawa, ul. Hetmańska)
28.03.2018 – Zgromadzenie Córek MB Bolesnej (Serafitki; Warszawa, ul. Raciborska)
29.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr Misjonarek apostolstwa Katolickiego (Pallotynki, Warszawa, ul. Płońska)
30.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Kłopotowskiego)
31.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonerek (Otwock, ul. Reymonta)
01.04.2018 (Niedziela Wielkanocna) – Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety (Elżbietanki; Otwock, ul. Kołłątaja)
02.04.2018 (Poniedziałek Wielkanocny) – Szensztacki Instytut Sióstr Maryi (Otwock-Świder)
03.04.2018 – Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame (Otwock, ul. Prusa)
04.04.2018 – parafia Świętej Trójcy w Ząbkach
05.04.2018 – parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach
06.04.2018 – parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

Dekanat tarchomiński

07.04.2018 – Nieporęt
08.04.2018 – Białobrzegi
09.04.2018 – Józefów k/ Legionowa
10.04.2018 – Stanisławów Pierwszy
11.04.2018 – parafia Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach
12.04.2018 – parafia św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie–Kępie Tarchomińskiej
13.04.2018 – parafia św. Jakuba Apostoła w Warszawie–Tarchominie
14.04.2018 – Ośrodek duszpasterski Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie na Żeraniu
15.04.2018 – parafia NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie-Tarchominie
16.04.2018 – parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie-Nowodworach
17.04.2018 – Instytut Pomocnic Maryi Jasnogórskiej Matki Kościoła (Warszawa-Choszczówka)

Dekanat bródnowski

18.04.2018 – parafia Matki Bożej Różańcowej
19.04.2018 – parafia św. Włodzimierza
20.04.2018 – parafia św. Marii Magdaleny
21.04.2018 – parafia św. Faustyny
22.04.2018 – parafia św. Jadwigi
23.04.2018 – parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika
24.04.2018 – parafia Świętego Michała Archanioła
25.04.2018 – parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
26.04.2018 – parafia Chrystusa Najwyższego Kapłana

Dekanat rembertowski

27.04.2018 – parafia św. Łucji w Warszawie-Rembertowie
28.04.2018 – parafia Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie
29.04.2018 – parafia św. Wacława
30.04.2018 – parafia św. Feliksa z Kantalicjo
01.05.2018 – parafia Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej
02.05.2018 – parafia św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej-Zielonej
03.05.2018 – parafia św. Hieronima w Warszawie-Starej Miłosnej
04.05.2018 – parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Starej Miłosnej

Dekanat aniński

05.05.2018 – parafia Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie-Aninie
06.05.2018 – parafia św. Benedykta w Warszawie-Wawrze-Sadulu
07.05.2018 – parafia św. Karola Boromeusza w Warszawie-Lesie
08.05.2018 – parafia Wniebowzięcia NMP w Warszawie-Zerzniu
09.05.2018 – parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie
10.05.2018 – parafia Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie
11.05.2018 – parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy
12.05.2018 – parafia wieczerzy Pańskiej w Warszawie-Aleksandrowie
13.05.2018 – parafia Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości
14.05.2018 – parafia Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu

Dekanat grochowski

15.05.2018 – parafia św. Wincentego Pallottiego
16.05.2018 – parafia Bożego Ciała (Konkatedra Matki Bożej Zwycięskiej)
17.05.2018 – parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie
18.05.2018 – parafia Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie
19.05.2018 – parafia św. Ojca Pio na Gocławiu
20.05.2018 – parafia św. Apostołów Jana i Pawła na Gocławiu
21.05.2018 – parafia św. Patryka na Gocławiu
22.05.2018 – parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie
23.05.2018 – parafia Najczystszego Serca Maryi na Grochowie
25.05.2018 – Zgromadzenie Słowa Bożego (Werbiści; ul. Ostrobramska)
26.05.2018 – Zgromadzenie Męki Jezusa Chrystusa (Pasjoniści; ul. Zamieniecka)
26.05.2018 – Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego (Sercanki; ul. Kresowa)
27.05.2018 – parafia Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników na Grochowie
28.05.2018 – parafia Narodzenia Pańskiego na Witolinie

Dekanat praski

Przerwa świąteczna – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

29.05.2018 – Zgromadzenie Sióstr Rodziny Maryi (ul. Klasyków)
30.05.2018 – Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo (Felicjanki; ul. Kościuszkowców)
31.05.2018 – Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego (Werbistki; Sulejówek)
01.06.2018 – Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza (Obliczanki; Otwock)
02.06.2018 – parafia Chrystusa Króla na Targówku
03.06.2018 – parafia Świętej Rodziny na Zaciszu
04.06.2018 – parafia św. Barnaby Apostoła na Zaciszu
05.06.2018 – parafia św. Marka Ewangelisty na Targówku
06.06.2018 – parafia św. Wincentego a Paulo na Targówku
07.06.2018 – parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku
08.06.2018 – parafia Najświętszego Serca Jezusowego (Salezjanie)
09.06.2018 – parafia Świętego Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika (Katedra)
10.06.2018 – parafia Matki Bożej z Lourdes (Marianie)
11.06.2018 – parafia Matki Bożej Loretańskiej
12.06.2018 – Mazowiecki Szpital Bródnowski
13.06.2018 – Centrum Zdrowia Dziecka
14.06.2018 – Wyższe Seminarium Duchowne w Tarchominie
15.06.2018 – Sanktuarium MB Ostrobramskiej
16.06.2018 – zakończenie peregrynacji – uroczysta procesja różańcowa z sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej do parafii Najczystszego Serca Maryi; uroczysta Eucharystia; przekazanie obrazu do kolejnej diecezji