Spotkanie z Alanem Amesem

Spotkanie z Alanem Amesem odbędzie się w Warszawie, w parafii Świętego Michała Archanioła, przy ul. Puławskiej 95, 30 maja 2019 roku.

Wydarzenie rozpocznie się nabożeństwem majowym o 18:30. Następnie o 19:00 odbędzie się Msza Święta. Po Eucharystii Alan Ames wygłosi konferencję oraz podzieli się świadectwem swojego życia i nawrócenia. Następnie odbędzie się uwielbienie, w trakcie którego Alan będzie modlił się wstawienniczo za uczestników spotkania.

Wstęp jest wolny.

Kim jest Alan Ames?

Alan Ames to charyzmatyczny katolicki mówca i autor bestselleru „Oczami Jezusa”. Przed swoim nawróceniem był gangsterem i przestępcą. Urodził się na przedmieściach Londynu.  Jak twierdzi – niemal nie istnieje taki grzech, którego nie popełnił. Po przeprowadzce do Australii, w trakcie podróży służbowej przeżył jednej nocy głębokie nawrócenie. Stanął bowiem twarzą w twarz z osobowym złem. Wybawił go ode złego Jezus Chrystus.  Ames doświadcza także prywatnych objawień. Jest pod opieką kapłana. Ma stałego spowiednika i kierownika duchowego. Jego misją jest głoszenie wszystkim ludziom, że Bóg kocha każdego z nas i chce tak niewiele − byśmy Go też kochali. Alan podzielił się swoją historią  m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Toronto w 2002 r.

O swoim dramatycznym życiu, momencie nawrócenia i relacji z Bogiem opowie
w trakcie spotkania w Warszawie.