Stop pedofilii – seksualizacja dzieci powinna być karalna

Propagowanie, pochwalanie i ułatwianie zachowań seksualnych dzieci i młodzieży powinno być karalne. Tak uważają organizatorzy kampanii ‚Stop pedofilii’, którą rozpoczęto wczoraj w Warszawie.

Powstał też komitet inicjatywy ustawodawczej, który chce doprowadzić do nowelizacji kodeksu karnego. Jak mówił pełnomocnik komitetu Mariusz Dzierżawski, akcja ma też uświadomić rodziców o zagrożeniach dla ich dzieci.

20.03. stop pedofilii dzierzawski

Organizatorzy kampanii ‚Stop pedofilii’ zwracają uwagę, że w Polsce edukatorzy seksualni wtargnęli do szkół. Jak podkreślają, edukacja seksualna pozbawia rodziców wpływu na to, jak dzieci są informowane o swojej seksualności, oraz uzależnia dzieci od seksu.

 

W niemieckich przedszkolach dzieci są zachęcane do wzajemnego oglądania i dotykania narządów płciowych w specjalnych „kącikach zabaw”. Nie mogą tylko wkładać przedmiotów do pochwy i odbytu.

Specjaliści od seks edukacji zachęcają przedszkolaki (i starsze dzieci) do masturbacji.

6-latki mają dowiadywać się o antykoncepcji, 9-latki mają umieć skutecznie antykoncepcję stosować.

Seks edukatorzy mówią, że małżeństwo i rodzina to tylko jedna z wielu możliwości. Istnieje wiele rodzajów związków i orientacji seksualnych, do których wypróbowania zachęcają.

W Niemczech edukacja seksualna jest przymusowa. Rodzice, którzy nie posyłają na nią dzieci trafiają do więzienia. Podobnie dzieje się w innych krajach Europy Zachodniej.

Na celowniku seks edukatorów znalazła się Polska. W roku 2013 została opublikowana polska wersja „Standardów edukacji seksualnej w Europie”. Obrzydliwe praktyki niemieckich „edukatorów” mają być w Polsce wprowadzone jako standard.

Teraz Twoje dzieci maja być pozbawione niewinności i wydane w ręce macherów od seksu.

Taki jest ich plan. Ale Ty nie musisz na to się zgodzić.

Dziś złożyliśmy w Sejmie wniosek o rejestrację Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”. I tym możesz podpisać się pod projektem ustawy, zakazującym seksualizacji dzieci. Wejdź na stronę www.stoppedofilii.pl , wydrukuj kartę i zbierz podpisy wśród rodziny i znajomych.

Stańmy razem w obronie dzieci!

Mariusz Dzierżawski