XIII Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

Program XIII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora,  29-30 marca 2014 r.

SOBOTA 29 marca 2014 r.

 9.30-9.35 OTWARCIE FESTIWALU

9.35 -9.50 Chór Ursynowskiego UTW „Ursynovia cantabile”, Warszawa

9.53-10.03 Sonorki, zespół wokalny, RSM Praga, Warszawa

10.05-10.20 Tonika, chór, Dom Kultury „Praga”, Warszawa

10.22-10.32 Złota Jesień, chór, Miejski Ośrodek Kultury, Ząbki

10.35-10.50 Grupa Teatralna Seniorów „TREMA”, kabaret, Centrum Kultury Izabelin

10.50-11.20 PRZERWA KAWOWA

11.20-11.32 Zgrana Paka zespół wokalny, Miejski Ośrodek Kultury, Kobyłka

11.34- 11.49 CARO, zespół wokalny, Ośrodek Kultury im S. Żeromskiego, Warszawa Wola

11.51-12.03 La Musica, chór, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa

12.06-12.21 KakaduS, kabaret, UTW przy Ośrodku kultury i Sportu, Nowe Miasteczko

12.24-12.39 Wrzosy, zespół wokalny, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Dźwierzuty

12.41- 12.56 Moderato, zespół wokalny, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Jabłonna

12.58- 13.11 Srebrne Arki, zespół wokalny, MOK, Skierniewice

13.13- 13.28 Chór „Echo”, chór, Centrum Kultury Izabelin, Izabelin

13.30-13.44 Zespół Seniorów, zespół wokalny, Gminny Ośrodek Kultury, Piątnica Poduchowna

13.44-14.45 PRZERWA OBIADOWA

14.45- 15.00 Zorza, chór, Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza

15.02- 15.17 Gija, zespół wokalny, UTW, Mariampol – Litwa

15.19- 15.31 Chór Jutrzenka, chór, Prudnicki Ośrodek Kultury, Prudnik

15.33-15.48 Zespół Pieśni i Tańca „Komes”, zespół folklorystyczny, Stowarzyszenie ZPiT

„Komes”, Kędzierzyn Koźle

15.50-16.05 Zaciszanki, zespół wokalny, Miejski Ośrodek Kultury, Skierniewice

16.07-16.21 Chór Seniora, chór, Ełckie Centrum Kultury, Ełk

16.23-16.38 Zespół Seniora z Radomyśli, zespół wokalny, GOK, Wiśniew

16.38-17.10 PRZERWA KAWOWA

17.10-17.22 Chór Cantate Deo, chór, Stowarzyszenie Kulturalne „Carmen”, Warszawa Ursus

17.24-17.39 Wrzos, zespół wokalny, Miejski Ośrodek Kultury, Pruszków

17.41-17.56 Kabaret Seniorów „Zadra”, kabaret, Klub Kultury, Warszawa – Anin

17.58-18.13 Tulipan, zespół wokalny, Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Gorlicka”, Warszawa

18.15-18.30 Klub Srebrnego Wieku zespół folklorystyczny, Gminna Biblioteka Publiczna, Rząśnik

18.32-18.47 Młodzież 50 +, zespół wokalny, Filia Gminnego Ośrodka Kultury, Stanisławów Drugi

 

Gospodarzem pierwszego dnia Festiwalu jest Chór „Zacisze” z Domu Kultury „Zacisze”

 

NIEDZIELA 30 marca 2014 r.

 9.30-9.35 OTWARCIE FESTIWALU

9.35-9.50 AGAT, kabaret, Ośrodek Edukacji Kulturalnej SBM Grenadierów, Warszawa

9.53-10.03 Wyżyny, zespół wokalny, Natoliński Ośrodek Kultury, Warszawa

10.05-10.20 Gwizdalanki, zespół folklorystyczny, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury, Łochów

10.22-10.37 Eko-Kabaret-Urle, kabaret, Stowarzyszenie Miłośników Urli, Urle

10.39-10.54 Leszczyna, zespół wokalny, Klub Seniora Ursus Ośrodka Kultury „Arsus”, Warszawa

10.56-11.10 Oberek, zespół folklorystyczny, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, Wyszków

11.10-11.40 PRZERWA KAWOWA

11.40-11.55 Chór Armii Krajowej Nowogródzkie Orły, Światowy Związek Żołnierzy AK, Warszawa

11.58-12.13 Spóźniony Zapłon, kabaret, MOK, Skierniewice

12.16-12.31 Szalom, kabaret, Teatr Żydowski Centrum Kultury Jidysz, Warszawa

12.34-12.46 Oleander, zespół wokalny, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa

12.48-13.03 Wrzos, zespół folklorystyczny, Dzielnicowy Klub Seniora „Ochota”, Warszawa

13.05-13.20 Ale Babki, kabaret, UTW i Osób Niepełnosprawnych, Elbląg

13.23-13.38 Barwy Jesieni, zespół folklorystyczny, Gminny Ośrodek Kultury, Raszyn

13.40-13.55 Teraz My, kabaret, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Chełmża

13.55-15.00 PRZERWA OBIADOWA

15.00-15.15 Wyszkowiacy, zespół wokalny, Stow. Przyjaciół Wyszkowa…, Wyszków

15.18-15.33 Nie deptać, kabaret, Dzielnicowy Klub Seniora „Ochota”, Warszawa

15.36-15.46 Nadbużanie, zespół wokalny, OPS Dom Dziennego Pobytu „Senior”, Wyszków

15.48-16.00 Retro Band, zespół wokalny, Miejski Dom Kultury, Ostrów Mazowiecka

16.02-16.12 Uśmiech Teściowej, zespół wokalny, Wawerskie Towarzystwo UTW, Warszawa

16.14-16.24 Rybianie, zespół wokalny, Gminny Ośrodek Kultury, Raszyn

16.24-16.55 PRZERWA KAWOWA

16.55-17.10 Seniorki, zespół wokalny, Klub Seniora przy Gminnym Ośrodku Kultury, Raszyn

17.12-17.24 Złota Jesień, chór, Centrum Kultury, Piaseczno

17.26-17.38 Leśne Echo z Chojnowa, zespół folklorystyczny, Centrum Kultury, Piaseczno

17.40-17.55 Radosna, zespół wokalny, Centrum Kultury Wilanów, Wilanów

17.57-18.12 Zespół Śpiewaczy Tęcza, zespół folklorystyczny, GOK, Lesznowola

18.14-18.26 Kłosowianki ze Złotokłosu , zespół folklorystyczny, Centrum Kultury, Piaseczno

 

Gospodarzem drugiego dnia Festiwalu jest zespół wokalno-estradowy „Zaciszańska Nuta” i Męski Zespół Wokalny „Żurawie” z Domu Kultury „Zacisze”.