Zapraszamy na „Straszne rekolekcje” z dominikaninem ojcem Adamem Szustakiem

fot. stacja7.pl

03W Środę Popielcową rozpoczynamy w Radiu Warszawa rekolekcje wielkopostne o Apokalipsie, które poprowadzi dominikanin ojciec Adam Szustak. To będą „Straszne rekolekcje”, których będzie można słuchać codziennie (za wyjątkiem niedziel) od Środy Popielcowej do Niedzieli Palmowej o godzinie 06.25, 13.20 i 21.40.

Dlaczego „Straszne rekolekcje”? Popularny dominikanin zapowiada, że rozprawi się z wszystkimi najbardziej okropnymi i strasznymi tłumaczeniami ostatniej księgi Biblii. Ojciec Adam Szustak tłumaczy, o co naprawdę chodzi w tajemniczej księdze napisanej przez świętego Jana.

Dowiemy się, jak czytać Apokalipsę Świętego Jana, by była czytana po Bożemu. Obyśmy na zakończenie tych rekolekcji nie podążali w stronę światełka ale, by w nas rozbłysło prawdziwe Światło Bożej Mądrości płynącej ze Słów zapisanych w tej Księdze. Już dziś otwieramy Pismo Święte na ostatniej księdze. Czeka tam na nas obietnica: Przyjdę niebawem.

Zapraszamy do wysłuchania „Rozmowy Na Co Dzień” z Judytą Syrek z portalu stacja7.pl, która opowiadała słuchaczom o „Strasznych rekolekcjach” z ojcem Adamem Szustkiem.

 

Radio Warszawa – audycja Straszne rekolekcje – od środy 1 marca do soboty 8 kwietnia (za wyjątkiem niedziel), godz. 06.25, 13.20 i 21.40

Słuchaj audycji Straszne rekolekcje na 106,2 FM lub ON-LINE.

 

Odcinki rekolekcji będą dostępne w formie wideo na portalu Stacja7.pl i na kanale YouTube „Langusta na palmie”.

W Wielkim Poście 2017 roku kontynuujemy naszą współpracę z ojcem Adamem Szustakiem i Stacją 7 przy emisji „Strasznych rekolekcji”. Będą one obecne na antenie siedemnastu stacji radiowych w Polsce, zrzeszonych w Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich. Pozostaje mieć nadzieję, że rekolekcje o. Adama Szustaka pomogą naszym słuchaczom w dobrym wykorzystaniu czasu nawrócenia, pokuty i wewnętrznej przemiany, jakim jest Wielki Post.