Home / Wiadomości  / Zdecydowała III kwarta. Legia – Stal

Zdecydowała III kwarta. Legia – Stal

Koszykarze Legii Warszawa przegrali przed własną publicznością ze Stalem Ostrów Wielkopolski 68:77.
Mimo prowadzenia do przerwy, stołeczni koszykarze nie utrzymali wyniku do końca.

Dzięki sobotniemu zwycięstwo Stal Ostrów Wielkopolski wskoczył na pozycję lidera w Energa Basket Lidze. Legia Warszawa zajmuje ósme miejsce z jedną wygraną i jedną porażką.
Legia: Rusłan Patejew 17, Jakub Karolak 13, Sebastian Kowalczyk 11, Michał Kołodziej 6, Omar Prewitt 6, Mo Soluade 5, Patryk Nowerski 4, Adam Linowski 4, Mariusz Konopatzki 2, Roman Rubinsztejn 0.
BM Slam Stal: Blake Hamilton 18, Mike Scott 13, Michał Chyliński 10, Shawn King 10, Daniel Szymkiewicz 7, Michał Nowakowski 6, Witalij Kowalenko 5, Przemysław Żołnierewicz 4, Łukasz Majewski 4, Danilo Tasić 0.