Zmiana organizacji ruchu w Warszawie w związku z meczem Polska-Litwa

fot. www.um.warszawa.pl

Wtorkowy mecz Polska – Litwa na stadionie PGE Narodowym łączy się ze zmianą w organizacji ruchu w Warszawie. Utrudnienia dotyczą głównie Saskiej Kępy.

Od godziny 15. do 18. wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar ograniczony ulicami: aleja Poniatowskiego, aleja Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński. Dopuszczony będzie przejazd wiaduktem ul. Saskiej i ulicą Brazylijską do alei Stanów Zjednoczonych.

Po meczu, – w przypadku zamknięcia mostu Poniatowskiego – nastąpią zmiany w kursowaniu komunikacji publicznej – mówi Łukasz Majchrzyk z Zarządu Transportu Miejskiego.

 

Na ulicach miasta obecni będą także specjalni informatorzy.

 

Kibice na mecz mogą dojechać bezpłatnie. Zarząd Transportu Miejskiego i Koleje Mazowieckie zapewniają darmowy przejazd na mecz Polska-Litwa, na stadionie PGE Narodowym. Bezpłatna podróż możliwa jest na obszarze pierwszej strefy biletowej – dodaje Łukasz Majchrzyk.

 

Uprawnienia dla kibiców do bezpłatnych przejazdów obowiązują do godziny 1 w nocy.
Ostatni mecz Polaków przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata rozpocznie się o godzinie 18. Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji w ruchu na stronie: ztm.waw.pl.

Krzysztof Jędrasik